Dijital Pazarlama

Sosyal Medya ve Google Ads servislerini kullanarak işletmenizi lazer odaklı hedef kitlenizle en ekonomik şekilde buluşturuyor ve satışlarını arttırıyoruz

Sosyal medya platformları, ve Google Reklamları hedef kitlenizdeki müşterileri bulmak için bize inanılmaz derecede avantajlar sunar

Google Reklamları, Facebook, Instagram, Twitter ve Pinterest gibi platformlarda ücretli reklamlar vermek ciddi bir iştir. Bu platformlarda başarılı olabilmek için yeni stratejiler, teknolojiler ve yöntemler geliştirmek gerekir. Markanızın veya işletmenizin online dünyada bilinirliğini arttırırken, kazançlarınızı ve cironuzu da arttıracak kampanyalara yönelik bir strateji hazırlarız.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Web siteniz üzerinden sunduğunuz ürün ve hizmetleri arama motorlarında daha verimli görünecek şekilde optimizasyonlar yapıyoruz.

Web sitenizin doğal yollardan arama motorlarında görünmesini sağlamak amacıyla uygulanacak arama motoru optimizasyonu, sağlam bir temel üzerine kurulmalıdır.

SEO, kısa vadede sonuç alınabilecek bir çalışma değildir fakat sağlam temeller üzerine kurularak etkili bir çalışma yapıldığında uzun vadede çok faydalar sağlar.

Google gibi arama motorlarında web sitenizin ilk sıralarda görünmesi, markanıza prestij katarken satışlarınızın ve cironuzun da aynı orantıda artmasını sağlar.

Etkisi uzun sürecek SEO çalışmalarımız sayesinde arama motorlarından web sitenize, düşündüğünüzden daha hazla ziyaretçi akışı sağlarız. Bu süreçte dikkatli ve titiz bir çalışma yaparak sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyoruz.

Marka Yönetimi

Markanızın pazardaki bilinirliğini arttırmak için stratejiler üretiyoruz

Marka olma yolunda ortaklaşa yürüteceğimiz stratejiler sayesinde bu süreçte size düşündüğünüzden daha uygun maliyetlerde çözümler sunarız.Özellikle sosyal medyayı kullanarak uygun maliyetlerde marka bilinirliği reklamları sayesinde markanızı kitlenize en yakın kişilere gösteririz.

Sosyal medya ve online ortamın gücünden faydalanarak, tv reklamlarına yakın etkiyi minimum maliyetlerle yakalamanızı sağlıyoruz.

Web Dizayn

Web sitelerinizi güncel teknolojileri kullanarak en modern ve en verimli çalışacak şekilde yeniden tasarlıyoruz.

Web sitesi hemen hemen her sektördeki işletmenin görünen yüzüdür. Modern ve yeni teknolojilerin kullanıldığı web sitelerinde, ziyaretçiler normale oranla daha fazla vakit geçirir. Mobil uyumlu, güncellenmesi kolay, hızlı ve kullanıcı dostu bir web sitesi her işletme için günümüz şartlarında ihtiyaç olmaktan çıkıp gereklilik haline gelmiştir.

Markanızla ve kurumsal kimliğinizle bağdaşan profesyonel web siteleri tasarlıyoruz. Ayrıca ihtiyacınıza yönelik olarak sitenizle entegre olarak çalışabilen mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Projelendirme aşamasında önceliğimiz ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde belirleyerek en efektif web sitelerini en uygun maliyetlerle tasarlamaktır.

Marka Ekranı

Sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.