Sosyal Medya Reklam Fiyatları
Uygun Maliyetli ve Etkili Sosyal Medya Reklam Fiyatları
Uygun Fiyatlı ve Etkili Sosyal Medya Reklamlarıyla Tanışın

İşletmenize ya da sitenize kaliteli trafik sağlayın

Sosyal Medya Reklamlarıyla Trafik
Sosyal medya reklam fiyatlarımız, web sitenizin ve mağazanızın trafiğini arttırmak için kullanabileceğiniz en ucuz ve en doğru hedefli reklam biçimini kullanır. Bir reklam kampanyası başlatarak trafiğinizi arttıracağız. Bu reklam kampanyası tam olarak hedef kitlenize odaklanacaktır. Sosyal medya reklamlarıyla e-posta listenizdeki kişileri, web sitenizi ziyaret edenleri ya da belirli ilgi alanına sahip kişileri hedefleyebilirsiniz.
Facebook reklam fiyatları
Müşterimiz, sadece sosyal medya reklamlarıyla çok az bir ücret ödeyerek web sitesinden 60 dönüşüm elde etti. (60 adet başarılı sipariş)
Uygun Fiyatlı Sosyal Medya Reklamlarıyla Yatırım Getirinizi Arttırın

İşletmenize ve web sitenize kaliteli kitle yönlendirin. Satışlarınızı arttırın

Çok Ucuza Maksimum Verim
Günlük minimum bütçeler belirleyerek etkili reklam görselleri, metinler ve doğru bütçe optimizasyonu sayesinde rekabete göre çok ucuz fiyata reklamlar vererek işletmenizin sosyal itibarını büyütebilir. Aynı zamanda uygun fiyata web sitenize veya işletmenize trafik elde edebilirsiniz.
Sosyal medya çalışmalarını yaptığımız bir müşterimizin tıklama başı maliyetlerini doğru optimizasyon sayesinde kuruşlara kadar düşürdük.
Müşterimiz, uygun fiyatlı sosyal medya reklamlarıyla inanılmaz düşük fiyatlı bütçelerle hesaplarını büyüttü
Yatırım Getirisini Arttırın
Sosyal medya reklamcılık hizmetlerimizi kullanarak genel verimliliğinizi ve yatırım getirisini arttırın. Sosyal medya reklamcılığı konusunda deneyimli ve eğitimli bir sosyal medya uzmanıyla çalışacaksınız. Reklam uzmanı, reklam kampanyanızı daha verimli hale getirmek için deneyimlerini kullanacak ve sizi bulunduğunuz noktadan bir sonraki aşamaya getirecektir. Müşterilerimizin çoğu, hizmetimiz sayesinde edinme başına maliyetlerinde hemen bir düşüş görüyor. Mevcutta kendi imkanlarınızla reklam veriyorsanız hemen durdurun ve bu görevi bize bırakın.
Facebook reklam fiyatları
Müşterimiz, sosyal medya reklamları sayesinde uygun maliyetlerle sayfa beğenisi, etkileşim, trafik ve potansiyel müşteriler kazandı.
Markanızı Muhteşem Reklamlarla Tanıtın

Uygun fiyatlı sosyal medya reklamlarıyla ve etkili görsellerle fark yaratın

facebook-reklam-ornekleri-1
facebook-reklam-ornekleri-3
facebook-reklam-ornekleri-4
Sosyal Medya Reklam Fiyatları

Reklam Yönetim ve Danışmanlık Ücreti

Sosyal medya reklam fiyatlarımız ayda ortalama 500 ila 5.000 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat, reklam kanalı miktarına, rekabete ve talebe göre değişir. Bu fiyatın reklam kampanyanızı yönetme bedeli olduğunu unutmayın. Yönetim ve danışmanlık ücreti, reklam kampanyanızın geliştirilmesini, yönetimini ve optimizasyonunu içerir. Sosyal medyada ücretli reklamlar yayınlayabilmeniz için gereken reklam bütçesini içermez. Reklam bütçesini kendiniz belirlersiniz ve dilediğiniz kadar ödersiniz fakat, işe koyulmadan önce reklamlara ne kadar bütçe ayırmanız gerektiği konusunda size tavsiyeler veririz.</p> <p>Bu bedeli ödeyerek, kampanyanızı yürütecek ve sonuçları doğrudan size rapor edecek hesabınıza atanmış, deneyimli bir sosyal medya uzmanına sahip olursunuz. Bu hizmet zamandan ve paradan tasarruf etmenizi, işinizin daha önemli yönlerine odaklanmanı sağlayacaktır.

Reklam Bütçeniz

Bizden sosyal medya reklamcılık hizmeti aldığınızda ayrıca bir reklam bütçesi de belirlemelisiniz. Reklam bütçenizi bize ödemezsiniz biz reklam kampanyanızı geliştirir ve yönetiriz. Trafik, mağaza ziyareti, video reklam ve dönüşüm reklamları oluşturmak için ücretli herhangi bir reklam kampanyasına ayda en az 500 TL harcamanızı öneririz. Ancak, bütçenizi ne kadar çok iyi tutarsanız o kadar çok iyi sonuç alırsınız. Trafik ve dönüşüm reklam kampanyalarına binlerce TL harcayan birçok müşterimiz var. Bizimle çalışmaya başladıktan sonra bütçelendirme sürecine birlikte karar vereceğiz. Başlangıçta genellikle minimum bütçe ile başlamanızı tavsiye ederiz ve reklamlar test edilip verim alınmaya başlandığında bütçenizi arttırmanızı öneririz.

Kurulum Ücreti

Sosyal medya reklam hizmetimizin başlangıcında bir kerelik 200 TL kurulum ücreti alınır. Bu ücret, kampanyanızı kurma süreci için tarafınıza yansıtılır. Bu hazırlık sırasında hesabınıza bağlanırız, pixelinizi kurarız, sosyal medya sayfalarınızı oluşturup düzenleriz, reklam hesaplarınızı kurgularız.

Sizin başarınız bizim 1 numaralı önceliğimizdir.

Sizin büyümenize odaklanan bir dijital pazarlama ajansıyız

Sosyal Medya Reklamcılığındaki Standart Hizmetlerimiz
  • Size Özel Bir Sosyal Medya Uzmanı
  • Hesap Yöneticisi
  • Tahhüt ve Sözleşmeler Yok
  • Sürekli İzleme ve Analiz
  • Özel Reklam Oluşturma
  • Her Adımda Onayınız

Sosyal medya reklamlarından verim alabilmek için bir web sitenizin ve bir de bu siteye yerleştirilen bir pixelinizin olmasını öneririz. Eğer bir web siteniz veya pixeliniz yoksa bu konuda bizden hizmet talep edebilirsiniz. En uygun fiyatlarla en verimli reklam performansı elde etmeniz için iş başlangıcında sizi en doğru şekilde yönlendiririz.

Sıkça Sorulan Sorular

Reklam verdikten sonra ne gibi sonuçlar beklemeliyim?

Reklam kampanyaları yayınlanmaya başlandığında, baktığımız performans göstergeleri, web sitesi trafiği ve dönüşümlerdir. Web sitenizin ne kadar trafik aldığını anlık olarak izleyebiliyoruz. Eğer web siteniz buna uygunsa kaç kişinin işletmenize telefon yoluyla ulaştığını da analiz edebiliyoruz. Özetle, reklamların verimli olup olmadığını anlayabilmek için ilk baktığımız göstergelerler bunlardır.

Web siteme ne kadar trafik beklemeliyim?

Her ay trafik miktarı değişir. Bu, reklamların ne kadar verimli oluşturulduğuna ve reklam bütçesine bağlıdır. Deponuzda ne kadar çok yakıt varsa sizin için o kadar fazla çözüm üretiriz.

Aylık kaç adet dönüşüm (satış veya arama) beklemeliyim?

Dönüşümlerin (satış, arama ve hizmet kaydı gibi) miktarı da değişken değerdedir. Reklamlarınızdan gelen dönüşüm miktarını izleyebileceğiz bunu, aşamalı olarak birden çok iyileştirme yaparken verileri de kullanarak yapıyoruz. Dönüşüm sayısı reklam sürekliliğine ve yaptığımız iyileştirmelere göre farklılık gösterecektir.

Tüm bunları dikkate alarak ve iyileştirmeleri sürekli yaparak dönüşüm oranınızın zamanla artacağına inanıyoruz.

Ancak, kontrol etmediğimiz dönüşümleri etkileyen dış faktörlerin olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Buna, rekabet ettiğiniz fiyat, ürün kalitesi, web sitesi hedefi ve pazar dahildir.

Sosyal medya hesaplarımın şifresini vermem gerekiyor mu?

Hayır, bize hiç bir hesabınızın şifresini vermeniz gerekmiyor. Süreç başladığında sizin hesaplarınızı yönetmek için sadece bir onaya ihtiyacımız var. İnternet üzerinden reklamlarınızı yönetebilmek için bize yetki vermeniz yeterlidir yetkimiz dahilinde hesaplarınızı yönetiriz. İstediğiniz zaman yetkiyi geri almak yine sizin elinizdedir.

Özetle hiç bir şifre vermeniz gerekmez, tüm yetki ve kontrol sizde olacak.

Sektörüme yabancı olabilirsiniz. İşimi nasıl öğreneceksiniz?

Size bir anket göndererek işiniz hakkında ön bilgiye sahip olacağız. Tamamlandığında, anketi görüşmek üzere sizinle bir görüşme planlayacağız ve işinizle ilgili ek sorularımız olabilir. Görüşmemizden sonra, daha fazla araştırma yapacağız ve işinize özgü bir strateji geliştireceğiz.

Yaptığım işe uygun reklamları nasıl oluşturacaksınız?

Görüşmelerde, reklam tercihleriniz hakkında yeterince bilgi edineceğiz. Sizin için geliştirdiğimiz stratejide, işletmeniz için kullanacağımız reklam modelleri belirlenecektir. Bu reklam modellerini onayladığınızda kampanyalarınız başlatılacaktır. Tüm reklamları yayınlanmadan önce inceleme olanağınız olacak.

Reklamlar için size video, resim tarzında içerik sağlamak zorunda mıyım?

Hayır, bize içerik sağlamak zorunda değilsiniz. Ancak, içeriğiniz varsa, kullanmaktan memnuniyet duyarız.

Bizler markanıza uygun benzersiz reklamlar geliştirebilir. Stok fotoğraflara, grafik yazılımlarına ve ilgili haber kaynaklarına erişimimiz var. Bunu, hedef kitlenizi memnun etmek için reklamlar geliştirmek amacıyla kullanabiliriz.

Reklam bütçemi boşuna harcamamak için sürekli takip ediyor musunuz?

Evet, reklam kampanyalarınızı her gün izliyor olacağız. Reklamlar iyi performans göstermiyorsa, onları duraklatır ve kampanyanızı değiştiririz.

Ayrıca kampanyanızı, zaman ilerledikçe en iyi duruma getirecek önlemler alırız Çoğu durumda, reklam kampanyanızda A / B ayırma testleri gerçekleştiriyoruz. Bu, reklamlarınızdaki ve reklamlara ilişkin kitlelerin birden fazla varyasyonunu test etme sürecidir. Farklı reklam kombinasyonlarını test ederek, verimlilik alanlarını belirleme ihtimalimiz daha yüksektir.