Sosyal Medya Reklamlarıyla Dönüşümlerinizi Arttırın
Sunduğumuz kanıtlanmış ve yeni teknikler sayesinde işletmenize daha fazla müşteri çekin.

Türkiye’ de internete bağlı ve sosyal medya kullanan yaklaşık 55 milyon insanın çoğunluğu aktif kullanıcılardır. Sosyal medya reklamları sayesinde milyonlarca aktif kullanıcının karşısına çıkın.

En Ucuz Reklam Modelidir

Sosyal medya reklamları günümüzün en ucuz reklam platformudur.

Doğru Kişilere Ulaşırsınız

Sosyal medya reklamları sayesinde müşterilerinizi, çok detaylı bir şekilde hedefleyebilirsiniz.

Hızlı Sonuç Verir

Reklamlarınız yayınlandıktan sonra insanlara anında ulaşabilir, onları web sitenize veya mağazanıza yönlendirebilirsiniz.
Türkiye' de Sosyal Medya
Kullanımı

Türkiye’ de en çok kullanılan sosyal medya platformları bu grafikte görebilirsiniz. Her gün milyonlarca insanın ziyaret ettiği sosyal medya mecrasında, geç kalmadan yer alın!

Açıklama

Grafikteki kişi sayısı "Milyon"cinsinden ifade edilmektedir
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Snapchat
Birden çok sosyal medya kanalında var olun
Markanızın En Önemli Sosyal Ağlarda Büyütün

Sosyal medya reklamcılılığı, kullanabileceğiniz en ucuz ve en doğru hedefli reklam biçimini kullanır. Birden çok sosyal medya kanalında reklamınızı göstererek trafiğinizi arttırabiliriz.

Facebook Reklam Hizmetleri

İstediğiniz kitleye ulaşmak mağazanıza ve web sitenize müşteri çekmek için en popüler sosyal medya reklam platformu Facebook' tur. Hikaye, video ve akış gibi Facebook' un farklı alanlarında yerinizi alın.

Instagram Reklam Hizmetleri

Ürün ve hizmetlerinize insanların ilgisini çekmek için görsel olarak en dikkat çekici platformu kullanın. Instagram' da hikaye ve akış reklamlarında ürün ve hizmetlerinizi milyonların karşısına çıkartın.

Pinterest Reklam Hizmetleri

Ürün ve hizmetlerinizle ilgili pinleri arayan kişileri hedefleyin. Kadınlara, erkeklere ve perakende ürün tüketicilerine ulaşmak için en etkili sosyal medya reklam platformlarından biri de Pinterest' tir.
Sosyal Medya Reklamlarıyla İşinizi Büyütmek İster Misiniz?
Sosyal Medya Reklam Hizmetlerinde Süreçlerimiz
  • Hesabınıza bir sosyal medya uzmanı atanır: Sosyal medya reklamlarında deneyimli bir uzman, reklam maliyetlerinizi düşürme aşamasında size yardımcı olur. Sosyal medya uzmanı, işinizi analiz ederek öğrenir ve kısa süre içerisinde sizin için bir strateji üretir.
  • Etkili bir reklam stratejisi geliştirilir: Sizin için yeni bir strateji geliştirene dek kendi çabalarınızla harcama yapmayın. Reklam kurgularken dönüşüm hunileri, özel dönüşümler gibi bir çok teknik işler en başta hazırlanacak ve bu sayede reklamlardan en iyi verimi alabileceksiniz.
  • İlgi çekici reklamlar oluşturulacak : İnsanların gerçekten tıklamak isteyecekleri türden reklamlar oluşturacağız. Birden çok reklam başlığı, reklam metni ve reklam görseli özenle hazırlanıp bir takım testler yaptıktan sonra en iyi performans gösteren reklamla devam edilecektir.
  • Reklamlarınız izlenerek sürekli optimize edilir : Yayınlanan reklam kampanyaları sürekli olarak izlenir ve gerekli optimizasyonlar yapılır. Performans göstermeyen reklamlar durdurularak gereksiz bütçe harcamaları bertaraf edilmiş olur.
  • Sık sık raporlama yapılır ve bilgi verilir : Ücretli reklamlarınızın ne durumda olduğunu bilmelisiniz. Reklam kampanyanız kurgulanıp yayınlandıktan sonra belirli aralıklarla telefon ve e-posta yoluyla süreç hakkında bilgilendirilirsiniz. Kolay ve anlaşılır raporlarımız sayesinde yaptığınız yatırımın sonuçlarını analiz etmiş olursunuz.
Uygun Fiyatlı ve Etkili Sosyal Medya Reklamcılığıyla Tanışın
Sosyal Medya Reklamlarında Neden Bizi Seçmelisiniz?
İşinizi büyütme sürecinde size yol gösterir, rehberlik ederiz bu süreçte en güncel teknikleri kullanarak en uygun maliyetle en iyi verimi almanızı sağlarız.

Bu Konuda Uzmanlaşmış Olabiliriz

Her gün sosyal medya ve ücretli reklam kampanyaları düzenliyoruz. Performans gösterecek reklam metinleri, görseller ve hedef kitleler hakkında elimizde kanıtlanmış veriler bulunuyor. A/B teslerini, yeniden pazarlama ve hedeflemeyi biliyoruz. Vaktinizi bunları anlamaya çalışarak harcamayın, siz sadece işinize odaklanın

Hiç Bir Risk Yoktur

İş süreçlerimizde ağır şartlar ve sizi düşündürecek sözleşmeler bulunmaz. Amacımız harika işler çıkartarak güveninizi kazanmaktır.

Bütçenizi Verimli Kullanırız

Reklam bütçelerini verimli harcamak ve bu konuda tutumlu olmak öncelikliklerimiz arasındadır. Çok büyük bütçelerle reklam yapmak yerine en uygun maliyetle en iyi dönüşü elde etmeyi tercih ederiz.
Sıkça Sorulan Sorular

Reklam verdikten sonra ne gibi sonuçlar beklemeliyim?

Reklam kampanyaları yayınlanmaya baktıktan sonra baktığımız performans göstergeleri web sitesi trafiği ve dönüşümlerdir. Web sitenizin ne kadar trafik aldığını anlık olarak izleyebiliyoruz. Kaç kişinin işletmenize telefon yoluyla ulaştığını da analiz edebiliyoruz. Özetle, reklamların verimli olup olmadığını anlayabilmek için ilk baktığımız göstergeler bunlardır.

Web siteme ne kadar trafik beklemeliyim?

Her ay trafik miktarı değişir. Bu, reklamların ne kadar verimli oluşturulduğuna ve reklam bütçesine bağlıdır. Deponuzda ne kadar çok yakıt varsa sizin için o kadar fazla çözüm üretiriz.

Aylık kaç adet dönüşüm (satış veya arama) beklemeliyim?

Dönüşümlerin (satış, arama ve hizmet kaydı gibi) miktarı da değişken değerdedir. Reklamlarınızdan gelen dönüşüm miktarını izleyebileceğiz bunu, aşamalı olarak birden çok iyileştirme yaparken verileri de kullanarak yapıyoruz. Dönüşüm sayısı reklam sürekliliğine ve yaptığımız iyileştirmelere göre farklılık gösterecektir.

Tüm bunları dikkate alarak ve iyileştirmeleri sürekli yaparak dönüşüm oranınızın zamanla artacağına inanıyoruz.

Ancak, kontrol etmediğimiz dönüşümleri etkileyen dış faktörlerin olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Buna, rekabet ettiğiniz fiyat, ürün kalitesi, web sitesi hedefi ve pazar dahildir.

Sosyal medya hesaplarımın şifresini vermem gerekiyor mu?

Hayır, bize hiç bir hesabınızın şifresini vermeniz gerekmiyor. Süreç başladığında sizin hesaplarınızı yönetmek için sadece bir onaya ihtiyacımız var. İnternet üzerinden reklamlarınızı yönetebilmek için bize yetki vermeniz yeterlidir yetkimiz dahilinde hesaplarınızı yönetiriz. İstediğiniz zaman yetkiyi geri almak yine sizin elinizdedir.

Özetle hiç bir şifre vermeniz gerekmez, tüm yetki ve kontrol sizde olacak.

Sektörüme yabancı olabilirsiniz. İşimi nasıl öğreneceksiniz?

Size bir anket göndererek işiniz hakkında ön bilgiye sahip olacağız. Tamamlandığında, anketi görüşmek üzere sizinle bir görüşme planlayacağız ve işinizle ilgili ek sorularımız olabilir. Görüşmemizden sonra, daha fazla araştırma yapacağız ve işinize özgü bir strateji geliştireceğiz.

Yaptığım işe uygun reklamları nasıl oluşturacaksınız?

Görüşmelerde, reklam tercihleriniz hakkında yeterince bilgi edineceğiz. Sizin için geliştirdiğimiz stratejide, işletmeniz için kullanacağımız reklam modelleri belirlenecektir. Bu reklam modellerini onayladığınızda kampanyalarınız başlatılacaktır. Tüm reklamları yayınlanmadan önce inceleme olanağınız olacak.

Reklamlar için size video, resim tarzında içerik sağlamak zorunda mıyım?

Hayır, bize içerik sağlamak zorunda değilsiniz. Ancak, içeriğiniz varsa, kullanmaktan memnuniyet duyarız.

Bizler markanıza uygun benzersiz reklamlar geliştirebilir. Stok fotoğraflara, grafik yazılımlarına ve ilgili haber kaynaklarına erişimimiz var. Bunu, hedef kitlenizi memnun etmek için reklamlar geliştirmek amacıyla kullanabiliriz.

Reklam bütçemi boşuna harcamamak için sürekli takip ediyor musunuz?

Evet, reklam kampanyalarınızı her gün izliyor olacağız. Reklamlar iyi performans göstermiyorsa, onları duraklatır ve kampanyanızı değiştiririz.

Ayrıca kampanyanızı, zaman ilerledikçe en iyi duruma getirecek önlemler alırız Çoğu durumda, reklam kampanyanızda A / B ayırma testleri gerçekleştiriyoruz. Bu, reklamlarınızdaki ve reklamlara ilişkin kitlelerin birden fazla varyasyonunu test etme sürecidir. Farklı reklam kombinasyonlarını test ederek, verimlilik alanlarını belirleme ihtimalimiz daha yüksektir.

Dijital Pazarlama yoluyla bir çok işletmenin büyümesine yardımcı oluyoruz.

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin size ulaşalım.

veya hemen bize ulaşın

Refernaslarımız