Ücretsiz analiz ve danışmanlık - Marka Ekranı

Ücretsiz Danışın!
Cirolarınızı arttırmak için

Dijital Pazarlama stratejileri geliştirelim.

Geleneksel pazarlama yöntemleri tarihe karışıyor. İnternetin gücünü kullanarak işletmenizin cirolarını daha uygun maliyetlerle, daha hızlı bir şekilde arttırabilmek artık mümkün! 


İşinizi internete taşımak ve internette bilinir olmak için ilk adımı atın.  Yukarıdaki formu doldurun sizi arayalım, birlikte dijital stratejiler geliştirelim. Google ve sosyal medya' yı kullanarak işletmenize daha fazla müşteri gönderebilmek için en uygun maliyetli reklam planlarına karar verelim.

Sosyal medya ve internet kullanımları hakkında istatistikler

İşletmenizi internette bulunur hale getirebilmek için

4.2 milyar internet kullanıcısı dünya nüfusunun %53 ünü, 3.19 milyar sosyal medya kullanıcısı dünya nüfusunun %42 sini oluşturuyor.

Kullanım oranları göz önünde bulundurulduğunda, işinizi bir an önce internete taşıyıp sosyal medya hesaplarınızı aktif olarak yönetmeniz işletmenize daha fazla müşteri getirecektir

Türkiye' deki internet kullanıcıları günlerinin ortalama 2 saat 40 dakikasını sosyal medyada geçiriyor.

İşletmenizdeki ürün ve hizmetleri en kolay ve en uygun maliyetli olarak sosyal medya reklamlarıyla tanıtabilirsiniz. Sosyal medya da işletmenize iş hesapları oluşturup hesaplarınızı güncel tutun.

Türkiye' de 40 milyonun üzerinde aktif sosyal medya hesabı bulunuyor. Bu kitle, her gün bir kaç saatini sosyal medya üzerinde geçiriyor.

Milyonlarca sosyal medya kullanıcısına sosyal medya üzerinden doğru hedefleme ile erişmek için bize ulaşın. Sosyal medya doğru kullanıldığında en ekonomik reklam platformudur

HAREKETE GEÇME ZAMANI!

Amacımız, işletmenizin ve markanızın Dijital – Online ortamda etkili bir yer edinmesini sağlayarak sosyal medya ve dijital pazarlama stratejileri sayesinde satışlarınızı maksimum seviyeye çıkarmaktır. Bu süreçte size rehberlik ederek mevcut sorunlarınızı analiz ediyor ve çözümleri için danışmanlık sağlıyoruz.

Copyright 2018, Marka Ekranı -İletişim Formu | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Referanslar

Design By Marka Ekranı

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.