İlgi Çekici ve Kullanıcı Dostu Web Siteleri Tasarlıyoruz

Moden bir web sitelerinde olması gereken özellikler

  • Mobil ve masaüstü tüm cihazlarda düzgün görünmeli ve uyumlu olmalı
  • Mümkün olan en kıs sürede yüklenmeli ve açılış süresi çok kısa olmalı
  • Arama motorlarına dost yapıda olmalı ve bu alt yapıya uygun kurgulanmalı
  • İşletmenizin çizgisini yansıtacak renk ve tarzda olmalı
  • Bakımı kolay ve güncellenebilir olmalı
  • Web tasarımcısına ihtiyaç olmaksızın herkes tarafından basit bir şekilde güncellenebilir olmalı
Basit, zarif ve kullanıcı dostu bir web sitesi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmanın ve müşterileriniz üzerinde anında etki yaratmanın en iyi yollarından biridir.
Markanıza Uyumlu, Hızlı ve Duyarlı Web Siteleri
web tasarım ve dizayn hizmeti

Web siteniz pazarlama stratejinizin en önemli bileşenidir. İnternetteki tüm etkinliklerin merkezidir. Marka Ekranı olarak, en fazla dönüşümü elde edebileceğiniz tarzda web siteleri tasarlarız. Bunu, çekici bir tasarım, duyarlı tema ve kullanıcı dostu web siteleriyle yapıyoruz.

mobil-uyumlu-web-tasarim-marka-ekrani
Yaptığımız Web Tasarımlar, İşinizi Büyütmenizi Kolaylaştırır
  • Ziyaretçilerinize sevecekleri türden bir web deneyimi yaşatın: Tüketicilerin% 94’ü site tasarımının kalitesine göre sitede zaman geçiriyor ya da çıkış yapıyor.  Ziyaretçileriniz size güvenmiyorsa, sizinle iş yapmazlar. Sizin için, güvenilirlik kazandıran ve en son tasarım teknolojisini kullanarak işinizin öne çıkmasını sağlayan bir web sitesi geliştireceğiz.
  • Web siteniz her türde cihazda düzgün görünmeli: Tüm İnternet etkinliğinin yarısından fazlası artık mobil cihazlarda. Web siteniz, boyutuna bakılmaksızın herhangi bir cihaza uyumlu ve düzgün görünmelidir. Web sitenizi, cep telefonları, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar dahil tüm cihazlara duyarlı hale getiririz.
  • Harika bir kullanıcı deneyimi sunun:Ziyaretçilerin web sitenizde gezinmesini kolaylaştırın. Kullanıcılarınızın istediklerini ulaşması çok zorsa, hemen çıkma oranları yükselecektir. Sitenizin menü yapısını düzenleyerek ve web sitenizdeki sayfalara CTA ekleyerek web sitenizi kullanıcı dostu yapıyoruz. Bu, ziyaretçilerinizin aradıklarını bulmalarını kolaylaştıracaktır.

Ziyaretçilerin beğeneceği yeni bir web sitesine sahip olmak istiyor musunuz?

Web sitelerinizi Microsoft (Azure) sunucularında barındırırız. 7/24 kesintisiz olarak çalışır, hızlı ve tam verimlidir.
Seo Uyumlu ve Arama Motorlarına Dost Siteler Tasarlarız

Mükemmel tasarıma sahip bir web sitesine sahipsiniz fakat internette bulunabilir olmak için bu yeterli değildir. Sitenize doğal yollardan ziyaretçi alabilmeniz için web sitenizin arama motorlarına dost bir yapıda kurgulanması gerekmektedir.

Hazırladığımız tüm web sitelerinde tasarım ve profesyonel içeriğe gösterdiğimiz özeni arama motorları optimizasyonu içinde gösteririz. Arama motorları için optimize ettiğimiz web siteleri, projelendirme aşamasındaki orta çalışmalarla seçilen anahtar kelimede iyi sonuçlar almanızı sağlar.

İşletmelerin internetteki varlığı, günümüzde bir ihtiyaçtan daha çok bir mecburiyet haline gelmiştir. Güçlü ve güven veren bir web sitesi işletmenizi rakiplerden bir adım daha öne taşır. Müşterilerinize harika ve kalıcı bir ilk izlenim yaratır bunun yanında şirketinizin profesyonelliğini temsil eder.

Yönetimi Kolay, Güncellenebilir Web Siteleri Tasarlarız

Müşterilerimizin kullanım işlevselliğini düşünerek oluşturduğumuz tüm web sitelerini kolay güncellenebilir şekilde tasarlarız. Titizlikle hazırlayıp teslim ettiğimiz web projelerinin tümü bir panel üzerinden online olarak güncellenebilme özelliğine sahiptir.

Güncellenebilen yapıda oluşturduğumuz web sitelerinin en büyük avantajları daha güvenli, daha kolay değişiklik yapabilme ve istenildiğinde e-ticaret alt yapısına uyumlu hale getirilebilmeleridir.

Web sitenize giren ziyaretçilerin dikkatini çekmek için çok vaktiniz yok. Yapılan araştırmalara göre insanlar 5 ila 6 saniyeden geç açılan web sitelerinden yüklenmesini beklemeden çıkış yapıyorlar.

Zamanın değerli olduğu teknoloji çağında ziyaretçilerinizi bekletmeden içeriğine bakabilecekleri performanslı ve hızlı açılan web siteleri tasarlıyoruz. Bunun için ek bir bütçeye ihtiyaç duymadan tüm projelerimizi aynı disiplin ve düzende yürütüyoruz.

ssl-azure-website
Microsoft (Azure) sunucularında barındırılan web siteleriniz, SSL sertifikası yüklü ve tam güvenli yapıda tasarlanır.

Yönetimi Kolay, Güncellenebilir, Güvenli bir web sitesine sahip olmak istiyor musunuz?

Web Tasarım Hizmeti Süreçleri Nasıl İşler?
web-tasarimi-web-dizayn-firmasi

İşletmenizi tanıma, tasarım ihtiyaçlarınızı öğrenme

Web sitenizin gereksinimlerini ve tercihlerini anlamak için, size bir çok soru yönelteceğiz. Gerek telefonda gerekse yüz yüze gelerek web sitenize hangi özellikleri dahil etmek istediğinizi netleştireceğiz.

Hosting ve domain belirlenip platform seçilir

Eğer daha önceden kullandığınız domain ve hosting’ iniz varsa bu bilgilere erişmemiz gerekebilir. Mevcut hosting sağlayıcınızı kontrol ederek tam olarak ihtiyaçları karşılayıp karşılamadığını size bildiririz. Hosting hesabınız yoksa web sitenizi Microsoft Azure tabanlı sunucularımızda barındırabiliriz.

Kullanım ihtiyaçlarınız gözden geçirilip ne türden bir web site alt yapısının kullanılacağı belirlenir. Standart olarak web sitelerini WordPress ile geliştiririz, eğer daha özel bir web yazılımına ihtiyacınız olursa bunu en başta size bildiririz.

İlk taslak ve demonun hazırlanması

Yaklaşık 2 haftada web sitenizin kaba taslağını hazırlamış oluruz. Size bu taslağı gönderip onayınıza sunarız bu sırada eklenmesi ve düzenlenmesi gereken alanlar netleşir ve düzenleme süreci başlar.

Son sürümün yayınlanması

Tasarımı tamamen onayladığınızda son sürümü yayına alırız. Siteyi geçici konumundan asıl konumuna taşırız. Artık web sitenizin avantajlarından faydalanarak daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yedekleme ve Bakım

Bazı müşterilerimiz web sitelerinin sürekli olarak korunmasını,güncellenmesini ve yedeklenmesini isterler. Bazı müşterilerimiz ise bunu yapmazlar bu tamamen size bağlıdır. İsteğiniz doğrultusunda rutin güncellemeler ve bakım konusunda size bir bakım planı sunabiliriz. Gerektiğinde veya aylık olarak güncelleme istediğinizde talebiniz doğrultusunda size destek olacağız.

Uygun Fiyatlı ve İlgiçi Çekici Bir Web Sitesi kurmaya Başlayın

Web Tasarımında Neden Bizi Seçmelisiniz?

Web sitenizi kurma süreçlerinde rehberlik ederiz. Web sitesi tasarımında en güncel teknikleri kullanarak en uygun maliyetle en iyi verimi almanızı sağlarız.

İşimizi Hızlı Teslim Ederiz

Web sitenizi hızlı bir şekilde teslim alırsınız. Çoğu durumda, web sitelerini 30 gün veya daha kısa sürede bitiririz. Marka Ekranı olarak iş bitimi sürelerine her zaman sadık kalırız.

Ekonomik Çözümler Sunarız

Web siteniz için astronomik rakamlar ödemeyin. Makul seviyede bütçenize bağlı kalmanıza ve daha iyi bir web sitesine sahip olmanıza yardımcı olacağız.

Pazarlama Stratejileriniz Önceliğimiz

Web sitelerini tasarlarken pazarlama stratejilerinize önem veriyoruz. Pazarlama tekniklerinize, ürün ve hizmetlerinize uygun yapıda web siteleri tasarlama konusunda dikkatliyiz.

Web Site Tasarım Fiyatları ve Paketler

Tüm İşletmeler İçin Uygun Fiyatlı Web Tasarım Maliyetleri

Web tasarım paketlerimiz 2.000 TL den başlıyor. Bu paket, web sitenizin tasarım sürecini ve sitenizde oluşturulacak 5 sayfayı içerir. Ek sayfalar ve özellikler her sayfanın karmaşıklığına göre ücretlendirilebilir. Normal şartlarda bir web sitesini teslim etmemiz 30 – 45 gün sürer. Siparişinizi  aldıktan sonra düzeltmeler için size fırsat sunulur ve bunlar için ek ücret ödemeniz gerekmez. Web tasarımınızı tamamladıktan sonra, web sitesini kendiniz de güncelleyip, bakım yapabilirsiniz. Bunun yanında ayda, 150 TL karşılığında web sitesi güncelleme ve bakım hizmeti de sunuyoruz. Web sitesi tasarım paketlerimiz hakkında daha fazla bilgi için, lütfen bize ulaşın; bu konu hakkında size daha ayrıntılı bilgi aktaralım.
Sıkça Sorulan Sorular

Markamla uyumlu ve beğenebileceğim bir web sitesini nasıl oluşturacaksınız?

Öncelikle sizi dinleyerek ihtiyaç ve tercihlerinizi değerlendireceğiz. İstediğiniz web sitesi türünü en başta anlıyor ve buna göre işe koyuluyoruz.  Ayrıca bize beğendiğiniz web sitelerinin örneklerini de sağlarsanız tarzınızı anlamamız daha kolay olacaktır. Bu bilgileri ve kendi yaratıcılığımızı, beğeneceğiniz bir web sitesi oluşturmak için kullanacağız.

Ne kadar sürede teslim alabilirim?

Web sitesine başlatmak için gereken her şeye sahip olduktan sonra normal bir web sitesinin tamamlanması 30-45 gün sürmektedir. Daha geniş çaplı projelerde (taleplerine göre) bu süre uzayabilir

Web sitesini beğenmezsem ne olur?

Web sitesi geliştirildikten sonra, size sitenin kaba bir taslağını göndereceğiz. Bir düzenleme listesi (eklemeler, çıkartmalar) üzerinden giderek taslak sonrasındaki düzeltmeleri tamamlayacağız.  Biten işten memnun olduğunuzdan emin olmak için web sitenizi iki revizyondan geçiririz. Özetle, sürpriz bir durumla karşılaşma durumu yaşamazsınız.

Web sitelerini hangi yazılım platformunda kuruyorsunuz?

Tüm web sitelerimizi WordPress üzerine inşa ediyoruz. WordPress bir web sitesi oluşturmak için en iyi platformlardan biridir. Bunun nedeni, diğer platformlardan daha fazla kişiselleştirme sağlayan eklentiler ve ek özelliklerle  doludur. Kendi başınıza bakımını ve güncellemesini de üstlenmeniz kolay olur.

Kullandığımız temalar ve eklentiler %100 orijinal ve lisanslı olarak güncellemeye açık bir yapıdadır. Web sitelerimizde kopya ve telif hakkı içeren tema ve eklentilere yer vermeyiz.

Mevcut web sitem ne kadar kapalı kalacak?

Mevcut bir web siteniz varsa, yeni web sitesi tamamlanana kadar açık durumda kalabilir. Yeni web sitesi geçici bir yerde geliştirilecektir. Tamamlanana kadar kendi alan adınızda yayınlamayacağız. Eğer mevcut bir web siteniz yoksa, sitenizi geliştirirken  “Tasarım Aşamasında” sayfasını yerleştirebiliriz. Web sitesi tam anlamıyla tamamlanana kadar canlı hale getirmeyeceğiz.

Web sitemin güvenliği üstlenebilir misiniz?

Evet, web sitenizin güvenliğinden sorumlu olabiliriz. İş başlangıcında veya sonunda bir bakım planı almanız konusunda size tavsiyede bulunuruz. Web siteleri zamanla güncellenmek ister, periyodik olarak yedeklenmek ve güvenlik amaçlı izlenmek ister, eğer bu konuda bilginiz varsa güvenliği kendiniz de sağlayabilirsiniz. buna yetecek bilginiz ve zamanınız yoksa bu görevi sizin yerinize üstlenebiliriz. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

E-Ticaret ve Ürün Satış Sitesi Tasarlıyor musunuz?

Evet, istediğiniz türde e-ticaret ve ürün satış sitesi tasarlayabiliriz. Bunun için gerekli bazı ön koşullar bulunur. Bu koşulları yapacağımız konuşmalar sırasında size aktarırız.

Benim için sanal pos ve ödeme sistemleri kurulumu yapabilir misiniz?

Evet, sizin adınıza sanal pos başvuru süreçlerini yürütebiliriz. Web sitenizi bize yaptırmanız durumunda ödeme alma çözümünü siteye entegre edebiliriz fakat başka bir firmanın yaptığı siteye entegre konusunda net bir bilgi veremiyoruz. Kullandıkları platforma göre değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Web sitemi tasarlamanız için ihtiyaçlar neler?

Barındırma hesabınıza(Hosting), etki alanı (domain) adınıza, logo dosyalarınıza ve web sitenizde olmasını istediğiniz herhangi bir içeriğe erişmemiz gerekir. Bunu yaptıktan sonra, web sitenizi beklentilerinize göre tasarlayacağız.

Web site barındırması (hosting) nedir?

Web sitesi barındırma, web sitelerini İnternet üzerinden erişilebilir kılan teknolojidir. Web sitesi barındırma olmadan, kullanıcılar web sitenizi göremez barındırma hizmeti kesintisiz ve güçlü alt yapıya sahip bilgisayarlar tarafından sağlanır. Eğer barındırma (hosting) ile ilgili bir bilginiz yoksa ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bize ulaşın. Barındırma hizmetini Microsoft Azure alt yapılı sunuculardan alıyoruz. Dilerseniz sizin web sitenizi de kesintisiz bir alt yapıya sahip olan Microsoft sunucularına taşıyabiliriz.

Web site alan adı (domain) nedir?

Alan adı (domain) sitenizin internetteki adıdır. www.Siteniz.com  bir alan adıdır. Bir alan adınız yoksa sizin için temin edebilir ya da bu konuda size rehberlik edebiliriz. Web sitenizi ilk defa tasarlatacaksanız şirketler için ideal olan .com.tr uzantılı alan adını odtü den sizin için uygun fiyata tescil edebiliriz.

Barındırma (Hosting) için hangi şirketleri önerirsiniz?

Barındırma (hosting) konusu tartışmaya açık bir konudur. Hosting firmaları web sitelerini paylaşımlı sunucularda barındırır. Böylelikle her sunucuda binlerce site aynı anda yayın yapabilir. Paylaşımlı sunucular trafik yüküne göre zaman zaman yavaş hizmet verebilir. Bu yüzden büyük ve kendini kanıtlamış firmalarla çalışmanızı öneririz. Bunun yanında sitenizin kendinize özel bir sunucuda barınmasını da isteyebilirsiniz (bu önerilen bir yöntemdir) bu konuda hizmet veren sanal sunucular kiralayarak aylık veya yıllık ödeme karşılığı kendi sunucunuzu kiralayabilirsiniz. Sanal sunucular kendinize ait olduğu için paylaşımlı hostiglere göre kat kat daha hızlı ve güvenlidir.

Biz kendi sitemizi ve müşterilerimizin sitelerini Microsoft Azure sunucularında yer alan sanal sunucularda barındırırız, böylece hiç bir kesinti ve yavaşlama olmaksızın sitelerimiz 7/24 online kalır.

Eğer hosting ve barındırma konusunda bir çok araştırma yapıp konular içinde kaybolmak istemiyorsanız sizde diğer müşterilerimiz gibi bizi tercih edip sitelerinizi Azure sunucularında barındırabilirsiniz.

Logo tasarlıyor musunuz?

Evet sizin için bir logo tasarlayabilir. Daha önce bir logonuz yoksa veya mevcut logonuzu değiştirmek istiyorsanız bu konuda size hizmet verebiliriz.

Site için size resimler sunmam gerekiyor mu?

Eğer bir e-ticaret ve ürün sitesi tasarlanacaksa, ürünlerin resimlerini bize göndermeniz gerekir. Elinizde ürün resimleri yoksa anlaşmalı profesyonel fotoğrafçılarla sizi buluşturup bu konuda destek sağlayabiliriz.

E-ticaret ve ürün sitesi istemiyorsanız sizin için ücretsiz stok fotoğraflar kullanabiliriz.

Dijital Pazarlama yoluyla bir çok işletmenin büyümesine yardımcı oluyoruz.

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin size ulaşalım.

veya hemen bize ulaşın